Hizmetlerimiz

VIP TRANSFER


Project Description

VIP transfer; bir etkinliğe katılacaksanız, tatile gidecekseniz, spor müsabakasında seyirci olacaksanız, iş seyahatlerinizi konforlu şekilde gerçekleştirmek arzusunda iseniz alabileceğiniz en güzel hizmettir.

Etkinliklerin ve imkânların hayli çoğaldığı günümüzde standart yaşamın dışında faaliyetlerimiz hayatımıza ekstra güzellikler katmaktadır. Artık insanların en çok aradığı kısa zamanda konforlu hizmettir. Huzurlu yaşam parolası pratik ve sadelikte yüksek kalite ve konfordur.

Hayatımızda artık birçok ekstra planlar yaşam tarzı olmuştur. Bu aktiviteler bazen işin en önemli parçası olmakla birlikte zaman zaman da tatil ve dinlenmek amacı ile gerçekleştirilmektedir.

Tüm planları yaparken birinci derece ihtiyaç ulaşımdır. Tüm hizmetlerin gün geçtikçe daha kaliteli hale gelmesi, ulaşımda da devrim niteliğinde yenilikler getirmiştir. Bu çerçevede VIP araç kiralama çok tercih edilen bir hizmettir.

Tatile giderken, iş seyahati yaparken, bir aktiviteye katılırken konfor ve kalite arıyorsanız tek tercih VIP araç kiralama ve VIP Servis hizmetleri olmalıdır.

Ahval Turizm firması olarak 20 yıllık tecrübemiz ile Kayseri ilinin en önemli organizasyon firması olarak hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin turizm başkenti Kayseri VIP servisimiz ve Ülkemizin başkenti Ankara VIP servis olarak yüksek müşteri memnuniyeti ve her isteğe uygun seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yüksek kalite ve konfor arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Size bir telefon kadar yakınız