Hizmetlerimiz

View Project...

ÖZEL TURLAR

AHVAL TURİZM; Olarak Özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden yurt içi özel turlara araç teminini sağlamaktadır.
 

View Project...

Şoförlü Araç Kiralama

Özel günler, organizasyon ve etkinliklerde her bir detayın sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Özellikle de düğün gibi organizasyonların aksamaması ve genel olarak iyi organizasyon düzeni açısından ulaşımın ne derece önemli olduğunun farkındayız. Bu farkındalıkla sizlere hizmet vermeye hazırız.
 

View Project...

VIP TRANSFER

VIP transfer; bir etkinliğe katılacaksanız, tatile gidecekseniz, spor müsabakasında seyirci olacaksanız, iş seyahatlerinizi konforlu şekilde gerçekleştirmek arzusunda iseniz alabileceğiniz en güzel hizmettir.
Etkinliklerin ve imkânların hayli çoğaldığı günümüzde standart yaşamın dışında faaliyetlerimiz hayatımıza ekstra güzellikler katmaktadır. Artık insanların en çok aradığı kısa zamanda konforlu hizmettir. Huzurlu yaşam parolası pratik ve sadelikte yüksek kalite ve konfordur.
Hayatımızda artık birçok ekstra planlar yaşam tarzı olmuştur. Bu aktiviteler bazen işin en önemli parçası olmakla birlikte zaman zaman da tatil ve dinlenmek amacı ile gerçekleştirilmektedir.
Tüm planları […]

View Project...

Yurt İçi – Yurt Dışı Kültür Turları

Merak duygusu insanları gezmeye ve keşfetmeye yönlendirmektedir. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı turları ile hem bilgilendirici hem de eğlenceli vakit geçirmek mümkündür. Yurt dışı turları Balkan ülkeleri ve İslam şehirlerinde yoğunluk göstermektedir. Yurt içi Turları ise Anadolu’nun çeşitli merkezlerini kapsamaktadır.
Kayseri Kültür Merkezleri
Anadolu’nun önemli tarihi merkezlerinden olan Kayseri görkemli yapılarıyla, coğrafi güzellikleri ve tarihiyle kültür turları için aranan şehirlerden birini oluşturmaktadır. Kültepe kenti, Kayseri Kalesi, Döner Kümbet, Hunat Hatun Külliyesi ve pek çok müzesi ile kültür turizmine hizmet eden […]

View Project...

Bayi Toplantıları

Bayilik sistemiyle çalışan kurumların ya da şirketlerin dönem dönem yapmış oldukları bütün bayiliklerin bir araya getirildiği toplantılara bayi toplantıları denmektedir. Bayi toplantıları yapılma nedenleri, bayiler şirkete ait tüm ürün ya da hizmetleri satma görevini alırlar. Bu nedenle de bayilerin bir araya geldiklerinde genel olarak durumlarından ve giden işleyişlerinden bahsedilmektedir.
Bayi Toplantıları Şirket Organizasyonu İçin
İlk önce yapılması gereken diğer bayilerin şirket toplantıları hakkında bilgilendirilmesi,
Bayi toplantısının nerede yapılacağına karar verilmesi,
Toplantının yapılacak olan yerinde gerekli ön hazırlıkların yapılması,
Toplantının yapılacağı ile ya da […]

View Project...

Tatil Organizasyonları

Türkiye’de kültür dediğinde akla gelen yerlerden biridir. Yüzlerce medeniyete ev sahipliği yapan Kayseri farklı kültürlerden aldığı bilgiyi kendi kültürüyle harmanlanmıştır. Özellikle geçmişte İpek Yolu üzerinde bulunan şehir aynı zamanda birçok göçmeni de ağırlıyor. Yüz yıllar boyunca farklı devletlere ev sahipliğinde bulunan şehrin birçok tarihi eseri ve doğal güzelliği, barındırıyor.
Kayseri’de Nereler Gezilebilir?
Tatilinizi Kayseri’de yapmak istiyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken yerler mevcut. Bunlardan ilki Kayseri Kalesi M.Ö 238 yılında inşa edilmiş olan kale Kayseri’nin simgesi haline gelmiş durumda. Doğal güzelliklere ilgisi […]

View Project...

Personel Taşımacılığı

Ülkemizde ilk on büyük şehirden biri olan Kayseri özel iş ve kamu iş yoğunluğundan dolayı da fazla kalabalık. İnsan trafiğinin yoğun olduğu sabah 07.00-19.00 arası yollar sıkıcı, yorucu ve stresli olmaktadır. Belediye ve özel sektör bu akışı gün boyu sağlamaya yönelik çalışırlar.
Personel Taşımacılığında Güven ve Huzur
Kayseri belediyesinin imara açtığı merkezden uzak yerleşim yerlerinde bulunan iş yerlerine zamanında ulaşım sağlayan personel taşımacılığı sorun olmaktan çıktı. Servis araçlarının en uç noktaya kadar hizmet yaptığı il ve ilçe sınırlarında tek başına ya […]

View Project...

Uçak Bileti

Hava yolları, genel itibariyle son yıllarda yaygınlık kazanmasına rağmen Türkiye’nin her noktasına uçuşlar gerçekleşmeye başlamıştır. Her gün pek çok sefer ile yapılan hava yolları taşımacılığında internet üzerinden rahatlıkla bilet temin edilebilmektedir. Rahatına düşkün ve zaman problemi olan vatandaşlara alternatif olabilecek uçuşlar çok yüksek olmayan fiyatlar ile mümkün olmaktadır.
Bu uçuşlar pek çok havayolu firması aracılığıyla gerçekleşmektedir. Ahval turizm uçak bileti satışlarında iddialı bir konumda yer alır. Taşımacılık alanında önemli bir boşluğu dolduran Ahval turizm, kara yolu alanındaki deneyimini uçak bileti […]

View Project...

Vize İşlemleri

Tatil için yurt dışı planı yapan insanlar için tek sorun vize işlemleridir. Bu işlemler artık daha kolay sürmektedir. Vize başvurusu için ya konsolosluğa gitmeniz gerekir. Yada bulunduğunuz şehirde i data başvuru merkezi varsa oradan da vize başvurusu yapabilirsiniz. Vize işlemleri için gerekli evrakları toplayıp eksiksiz bir şekilde konsolosluk yada i data merkezlerinde randevu alarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ya da bunlar için zamanınız yoksa bu işlemleri sizin için yapacak firmalar bulunmaktadır. Ya da tatil amaçlı gidenler için tur şirketleri de vize […]