Hakkımızda

Hakkımızda

Ahval Turizm, kalite standartı en yüksek hizmeti ve en güvenilir, turizm ve taşimacılık alanında 20 yılı aşkın faaliyeti ile Kayseri ilinin en önemli organizasyonlarından biridir.

Kayseri Erciyes Kayak Merkezi, Kapadokya, Kapuzbaşı ve Nevşehir başta olmak üzere Kayseri ilinde en çok talep gören turizm destinasyonlarına, Kayseri ilinin yolcu transfer ve taşımacılığı görevinin yanı sıra Kayseri ili içerisinde bulunan Personel taşımacılığını da üstlenerek personel servisi olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Ahval Turizm olarak biz en iyisi olmak adına dünya çapındaki tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilikleri benimsiyor ve teknolojinin hızına uyum sağlıyoruz. Yolcularımızın her gün değişen beklenti ve taleplerini karşılamayı kendimize en büyük hedef olarak belirttiğimiz günden bu yana güvenilir, kaliteli ve özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

Kayseri hava alanı transfer ve Kayseri Erciyes transfer hatlarının yanı sıra özel olarak bireysel ve kurumsal anlaşmalarla, geniş servis alanımızın içinde olan destinasyonlara VIP Servis hizmeti taleplerinin karşılanmasında büyük rol oynuyoruz.

Yasa, kural ve mevzuat değişikliklerine daima uyum içerisinde olmaktan, haksız rekabet, müşteri hakları gibi yasal sorumluluklarımızın bilincinde olmaktan onur ve kıvanç duyuyoruz.

Attığımız her adımın planlarını hizmet vermekte olduğumuz siz değerli yolcularımızın dilek, öneri ve şikayetlerine bağlı olarak yapıyor ve sizlerle beraber kusursuza daha da yaklaşıyoruz.


Misyonumuz

*Güvenilir ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile yolcu taşımacılığında hizmet vermek.

*Haksız kazanç ve haksız rekabetin karşısında olmak

*Tüm yolculara eşit, saygıdeğer ve adil davranmak

*Mesleki ve beşeri hakların koruyucusu ve uygulayıcısı olmak

*Gelişimi, eğitimi ve kaliteli hizmeti ilkelerimizden ayırmamak

*Kayseri ilinin personel servisi, Turizm amaçlı destinasyonlara ulaşımı ve VIP servis ihtiyaçlarının çoğunu karşılamak

*Araştırma ve uyum sağlamaya önem vermek

*Güvenliğin, insan hayatının değerini bilerek hizmet vermek

*Önce Kayseri iline daha sonra ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamak

*Her geçen gün genişleyen hizmet ağımız ile istihdam olanaklarını ve sayısını arttırmak

Vizyonumuz

Faaliyet göstermiş olduğumuz taşımacılık sektöründe özlenen ve beklenen değerleri ayakta tutan ekibimizle tam anlamıyla müşteri memnuniyetini hakim kılmak, teknolojiye ve gelişime verdiğimiz önemle araç filomuzu yenilemek ve hizmet kalitesini en üst seviyede gerçekleştirmek, bizleri başarılı kılacak değerler ve koşullar olduğuna eminiz. Bu bağlamda önce Kayseri olmak üzere aynı sektörde bulunan diğer firmalara da öncü ve yol gösteren olarak faaliyetlerimizin ve verdiğimiz hizmetlerin ulaşım sektöründe yakından takip edilmesini sağlayacak adımlar atıyoruz ve atmaya devam edeceğiz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ile genç eğitimli ve profesyonel bir kadroyu bir araya getirerek profesyonel hizmetler sunduğumuzu bilmek bizleri asla doyuma ulaştırmayacaktır. Her zaman daha iyisi olduğunun bilincinde olarak gelişmeye, daha iyiye en iyiye yol almaya devam edeceğiz.

Ahval Turizm olarak bizler “değer” taşıdığımızın bilincindeyiz.


Değerlerimiz

 • Saygınlık – Dürüstlük
 • Liyakat – Emniyet
 • Gelişime ve yeniliğe açıklık
 • Ahlaki ve etik değerlere saygı
 • Yasa, kanun ve hukuka bağlı
 • Doğaya ve çevreye duyarlılık
 • Erişebilirlik
 • Kalite
 • Mesleki sorumluluk
 • Temel haklara özen
 • Gizlilik
 • Yetkinlik ve Mesleki Özen
 • Mesleki teşkilata bağlılık